VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ OSTRAVA

Nemáte čas přemýšlet nebo si nevíte rady, jak navrhnout tu správnou vestavěnou skříň? Proto jsme tu pro vás my, firma Design Interiér Style, která vám ráda pomůže navrhnout i postavit vestavěnou skříň na míru. Navrhneme pro vás vestavěnou skříň i její vnitřní části tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Důmyslné vnitřní vybavení vestavěných skříní vytváří kombinace různých detailů, které umožňují pohodlnou manipulaci s věcmi uloženými uvnitř skříně. Takovéto vnitřní rozložení polic a dílů navrhujeme společně se zákazníkem, aby se co nejvíce přizpůsobilo jeho potřebám.
Jsme schopni vyrobit vestavěné skříně padnoucí do všech prostor – malé, velké, různě zkosené, tvarované, atd. Jsou ideálním řešením do prostoru se šikminami.
Nabízíme vám ideální poměr ceny a kvality. Dá se říct, že naše společnost Design Interiér Style z Ostravy je synonymum pro kvalitní vestavěné skříně padnoucí na míru.

Pojďme se společně podívat podrobněji na vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou velice elegantním a moderním doplňkem vašeho bytu, domu nebo firemních prostor. Jsou schopny vás příjemně překvapit svým vzhledem, různým materiálem i svými prostorovými možnostmi a vnitřním uspořádáním. Vestavěné skříně si můžete navrhnout podle svých představ tak, aby dokonale zapadly na určené místo a co nejefektivněji využily jakýkoliv prostor. Vestavěné skříně mají několik výhod – například se dá hovořit o variabilitě materiálu i barvy, praktickém využití i cenové dostupnosti. Díky možnosti výběru materiálu a barvy máte možnost sladit vestavěnou skříň se zařízením, koberci, podlahou i barvou zdí ve vaší místnosti.

Umístění vestavěných skříní

Vestavěné skříně můžete umístit prakticky kdekoliv – k rovné zdi, do rohu, ke zkoseným nebo šikmým zdem, do rohu, atd. Také mají všestrannější využití než pouze v domácnosti. Vestavěné skříně mohou tvořit elegantní vybavení také pro různé společenské prostory, pro showroomy společností, pro kanceláře, hotely, restaurace, knihovny nebo prodejny.

Rychlý kontakt

Vestavěné skříně Ostrava – Design Interiér Style
Buničitá 1092
Ostrava - Vratimov 739 32
Tel / fax: 596 732 032

Pro inspiraci můžete nahlédnout do fotogalerie našich prací.
Našli jste nás správně, pokud právě potřebujete řešit nedostatek úložného prostoru.

FOTOGALERIE

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.