Interiéry

DIS - Nábytek Váš Styl

Výroba nábytku pro komerční interiéry je jedním ze stěžejních výrobních programů naší společnosti. Kromě bytového nábytku vám navrhneme a také zařídíme vaše komerční nebytové prostory, kterými mohou být kanceláře, školy, ordinace, lékárny, prodejny, restaurace, fitcentra, tělocvičny a mnohé jiné.

Naše firma Design Interiér Style nabízí Kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava. Design Interiér Style má maximální snahu svou činnosti provádět v té nejvyšší kvalitě. Naším cílem je snaha o vycházení především z potřeb a přání zákazníka, ať už si přejete vybavit jakékoliv prostory. Při naší práci je také důležitý zvolený styl a velikost interiéru.

Před každým započetím výroby nábytku určeného do vašeho interiéru je nutná nejdříve osobní prohlídka vybavovaných prostor a společný návrh vybavení včetně zvolení materiálů a doplňků.

Nabízíme vám ke shlédnutí fotogalerii již vybavených interiérů, jako jsou kanceláře, školy, ordinace a lékárny. Samozřejmě jste schopni vybavit i jiné interiéry, kterými mohou být různé prodejny, restaurace, sportovní zařízení a jiné.

Podívejte se na ukázky našich interiérů ve fotogalerii:


DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.