Nábytek

DIS - Nábytek Váš Styl

Velkou část naší produkce představuje výroba bytového nábytku na míru do rodinných interiérů. Dokážeme vyrobit bytový nábytek pro běžné zákazníky, ale i takový, který dokáže uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta.

Pod pojmem bytový nábytek si můžete představit výrobu nábytku, kterým dokážeme vybavit:

Veškerý nábytek nabízíme ve vysoké kvalitě, dlouhé životnosti, široké praktičnosti a variabilitě. Různé díly sestav můžete kombinovat různými způsoby.

Najdeme pro vás vhodné řešení uspořádání nábytku v dětském pokoji. Je důležité uvědomit si, pro jak veliké dítě se pokoj vybavuje. Malé dítě potřebuje především prostor pro hraní, větší dítě potřebuje stůl na kreslení a ti největší vyžadují počítačový koutek s velikým psacím stolem.
Rádi vám také poradíme, jak nejlépe vybavit a uspořádat nábytek ve vašem obývacím pokoji, ložnici, pracovně a dalších společných místnostech. Společnost Design Interiér Style to jsou kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, nábytek Ostrava.DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.