VYBAVEBNÍ ORDINACÍ A LÉKAREN

Naše společnost Design Interiér Style má také dlouholeté zkušenosti s vybavováním ordinací a lékáren. Dokážeme vybavit jak ordinace a kanceláře lékařů, čekárny a místnosti pro zaměstnance, tak i zákrokové sálky, pokoje pro pacienty, lékárny a místnosti pro skladování léků.

Všechny materiály, které používáme k výrobě vybavení ordinací a lékáren, splňují nutné normy a jsou zdravotně nezávadné. Vybavení koncipujeme takovým způsobem, aby se dalo snadno udržovat, bylo odolné vůči každodennímu používání a jednoduché k omývání.

Nábytek společnosti kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava - Design Interiér Style nabízí moderní design, kvalitu, dlouhou životnost a variabilitu využití. Jsme společnost, která má bohaté zkušenosti s vybavováním ordinací a lékáren. Dokážeme vám nejen vyrobit takovéto vybavení, ale také vám můžeme poradit, jak efektivně a prakticky zařídit vaši ordinaci nebo lékárnu.

Nabízíme vám ucelený variabilní soubor nábytkových sestav, jejichž díly se dají různé kombinovat, doplňovat a přemísťovat – laboratorní nábytek, skříně, pulty, kartotéky, vyšetřovací a přebalovací lůžka, vitríny a mnohé jiné.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.