RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Rustikální kuchyně představují možné řešení kuchyně pro takové klienty, kteří nemají zájem o klasicky řešenou kuchyň. Rustikální kuchyně je pro ty, kteří si žádají velice individuální kuchyň s mnoha zdobivými detaily. Tento styl vám podbízí pocit tepla, souznění a klidu.

Rustikální kuchyně oslovují takové lidi, kteří ctí tradiční hodnoty a milují kvalitní nábytek z opravdového masivního dřeva. Rustikální kuchyně se vyrábí především z masivních materiálů a zároveň obsahují moderní technologie.

Rustikální kuchyně může mít mnoho tváří. Naše společnost Design Interiér Style kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, vám pomůže vybrat tu pravou pro vás. Pokud je váš byt či dům zařízený v rustikálním stylu, jistě si budete přát zařídit si i kuchyň stejného nádechu.

Teprve při výrobě rustikální kuchyně vám můžeme ukázat velice kvalitní řemeslnou dovednost našich pracovníků. Tento styl obsahuje spoustu soustružnické a řezbářské práce, která si vyžaduje spoustu času, trpělivosti a citu pro detail. Naše kuchyně nabízí vysokou úroveň designu a kvality.

Prosím, prohlédněte si fotogalerii již vyrobených rustikálních kuchyní. Máte-li svou vlastní představu, rádi ji s vámi prodiskutujeme.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.