Postele

DIS - Nábytek Váš Styl

Postele na míru jsou nepostradatelnou součástí vašeho domova a dotvářejí jeho interiér. Jistě není potřeba rozebírat vliv postele na kvalitu vašeho spánku a zdraví. V posteli trávíme třetinu svého života, proto výběr té správné postele nepodceňte.

Proč si pořídit postel na míru právě od nás?

Naší snahou je vyrobit postele na míru tak, aby zaujaly svým moderním designem a řemeslným zpracováním, chytrým řešením a využitím dispozičního prostoru, nabízely vysokou kvalitu a především to nejvyšší pohodlí.
Dokážeme vám poradit s výběrem materiálu, ze kterého si pořídit postel, jaký zvolit tvar postele z hlediska dispozice ložnice a jakou vybrat povrchovou úpravu a barvu.

Nabízíme vám postele na míru, které přizpůsobíme přesně podle vašim požadavků. Dokážeme obohatit postele o různě velké, různě tvarované a různě dělené úložné prostory. Vyrobíme postele s čelem i postranními mantinely a postele s polohovatelným záhlavím i s nožním polohováním.

Společnost Design Interiér Style to jsou kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, nábytek Ostrava. Základem pro naši práci je přání a potřeba zákazníka, proto nás neváhejte kontaktovat, abychom s vámi mohli probrat všechny důležité detaily.Podívejte se na ukázky našich postelí ve fotogalerii:
DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.