KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Kancelářský nábytek dnes už není přepychem jen pro bohaté firmy. Pohodlný, kvalitní a profesionálně vypadající kancelářský nábytek si již můžete dopřát i vy.

Naše společnost Design Interiér Style kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, se mimo jiné zabývá výrobou kancelářského nábytku na míru. Jedním z charakteristických znaků naší výroby kancelářského nábytku je kvalita. Neméně důležitým aspektem je životnost, která jde ruku v ruce s kvalitou. Tyto přínosy jistě mnohonásobně oceníte vy, vaši zaměstnanci i vaši obchodní partneři, kteří navštěvují prostory vašich kanceláří.

Našim cílem je vybavit vaši kancelář moderním kancelářským nábytkem, který bude zároveň splňovat vysoké nároky na funkčnost a dostatečnou prostornost. Kancelářský nábytek vyráběný naší společností odpovídá nynějším standardům a splňuje normy týkající se zdravotních požadavků. Tyto vlastnosti jistě ocení ti, kteří tráví v práci mnoho hodin – vždyť zdraví vašich zad a pohodlí je velmi důležité.

Podívejte se na ukázku našich výrobků ve fotogalerii.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.