!!!AKCE: vybrané značkové spotřebiče se slevami až 50%

KUCHYNĚ OSTRAVA

Tak jako již v minulosti se kuchyně opět stává centrem dění a komunikace v rodině. Kuchyně OstravaSledujeme nové moderní trendy, proto preferujeme a uplatňujeme při výrobě kuchyní nové materiály, technologie a prvky, které ovlivňují vývoj v našem oboru.
Zákazník se těžko orientuje v dnešní široké nabídce z mnoha zdrojů a informací a nemusí být pro něj vždy snadné správně se rozhodnout, co se týče materiálů, elektrospotřebičů, vnitřního vybavení a příslušenství, které trh nabízí. Stejně tak se často potřebuje ujistit o správnosti zvolené koncepce řešení prostoru. Rádi Vám poradíme při výběru obkladů, podlahové krytiny či dlažby, odstínu stěn apod.

Kuchyně Ostrava - kompletní služby


Jsme tady pro Vás, abychom Vám poskytli kvalifikované kompletní služby a Vy se cítili v nové kuchyni skvěle.
Kuchyně vyrábíme na míru, provádíme vlastní vyměření, návrhy, spolupracujeme s designérem a architektem, provádíme montáž, poprodejní servis kuchyní a proto můžeme říct, že služby našeho studia jsou kompletní. To vše s ohledem na funkčnost a praktičnost kuchyně, která je základem každé moderní domácnosti.

Podívejte se na ukázky našich kuchyní ve fotogalerii:

Rychlý kontakt
Kuchyně Ostrava - Design Interiér Style
Tel / fax: 596 732 032
mobil: 733 261 257
email: nabytekvasstyl@seznam.cz

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.