KLASICKÉ KUCHYNĚ

Klasické kuchyněkuchyně s klasickým konzervativním designem ocení spíše vyznavači vzhledově střídmého interiéru. Klasické kuchyně jsou koncipovány tak, aby svým designem zapadly do klasických standardních domů a bytů a nikterak nenarušovaly nádech vybavení domu.

Klasické kuchyně nabízí spíš střízlivý design, který se až tolik neřídí módními trendy. Díky své jednoduchosti umožňuje zařídit si svou kuchyň nadčasově.

Naše společnost Design Interiér Style kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, vám nabízí možnost sestavit si kuchyň podle vašich představ a nápadů. Jsme ochotni pomoci vám uskutečnit vaše vize o klasické kuchyni. S námi máte možnost výběru rozložení dvířek, skříní, poliček a různých doplňků. Jistě si budete chtít také zvolit úchytky, drátěné programy, základní pojezdy, brzdy šuplíků a mnohé jiné doplňky.
S námi máte jistotu, že vaše kuchyň bude precizně zpracována pouze z kvalitních materiálů, bude nabízet dlouhou životnost a bude vybavena kvalitním kováním.

Pro snadnější představu, jaké klasické kuchyně jsme doposud vyrobili pro své klienty, si můžete prohlédnout v naši fotogalerii.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.