ŠKOLNÍ NÁBYTEK

Mezi naši činnost patří také výroba a prodej školního nábytku určeného pro základní školy, střední školy i speciální školy.

Děti navštěvující školu neustále rostou a vyvíjejí se, proto je důležité dbát na to, aby jim bylo ve školách poskytováno zdravé sezení. Na tento důležitý bod myslíme při výrobě školního nábytku.

Školní nábytek vyráběn pod značkou Design Interiér Style je kvalitní, vysoce funkční, dokonale ergonomicky řešený a nabízí dlouhou životnost a vysokou odolnost. Naší snahou je vyrobit takové židle a lavice, aby byly velikostně vhodné pro výšku žáků. Protože každé dítě roste jiným tempem, nabízíme vám židle různých velikostí – židle pro různé stupně škol.

Společnost Design Interiér Style - kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava, dokáže také kompletně vybavit školní učebny židlemi, lavicemi, skříněmi, katedrou a mnohými dalšími výrobky. Rádi vaší škole vybavíme také šatny, počítačové učebny, tělocvičny a jejich nářaďovny, zkušebny, školní jídelnu, kabinety, sociální zařízení, sály a další školní místnosti.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.