MODERNÍ KUCHYNĚ

Kuchyň je v současné době místem každé domácnosti, kde se alespoň jednou denně setkají všichni členové rodiny. Ale především je to místo, jehož hlavním významem je příprava pokrmů. Říká se, že kuchyně je srdcem domova, proč si tedy nezařídit svou kuchyň moderně a přesně podle vašich představ?

Naše firma kuchyně Ostrava, Vestavěné skříně Ostrava - Design Interiér Style by vám mimo moderní kuchyně chtěla nabídnout také spoustu tipů a rad, které jsou nepostradatelné při výběru té správné moderní kuchyně.
Nabízíme kuchyně vyrobené z různých materiálů, obohacené o různé prvky a doplňky. Nabízíme vám takové kuchyně, které dokážou oslovit i ty nejnáročnější klienty a které vás dokážou doslova uchvátit na první pohled. Ostatně, přesvědčte se sami a prohlédněte si fotogalerii moderních kuchyní, které jsme měli příležitost vyrobit a instalovat pro naše klienty.

Mimo kvalitu, dlouhodobou životnost a odolnost proti běžnému užívání kuchyně vyčnívají naše moderní kuchyně z řad díky své jedinečné nápaditosti, čistým líniím a díky barevné i tvarové variabilitě.

DIS - Nábytek Váš Styl
Čerpáme finanční příspěvek v rámci projektu „Snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu Buničitá 1092 ve Vratimově, CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0017575), který je spolufinancován z Evropské unie, konkrétně z programu Úspory energie (OPPIK). Cílem projektu je realizace stavebních a technologických opatření za účelem snížení energetické náročnosti podnikatelského objektu žadatele Lubomíra Pasdiory ve městě Vratimov.